Composició del ple

GRUP SOM MAÇANET - JUNTS

 
Natàlia Figueras Pagès

Alcaldessa
alcaldia@massanetdelaselva.cat

Jordi Adroher Vallmajor

Regidor de govern
jadroher@massanetdelaselva.cat

Anna Fàbregas Güell

Regidora de govern
afabregas@massanetdelaselva.cat

Rosa Casas Sabater

Regidora de govern
rcasas@massanetdelaselva.cat

Carles Caimel Güell

Regidor de govern
ccaimel@massanetdelaselva.cat

Lídia Campeny Tarrés

Regidora de govern
lcampeny@massanetdelaselva.cat

 

 

GRUP ESQUERRA MAÇANET

 
Xavier Xarbau Adrobau

Regidor de govern
xxarbau@massanetdelaselva.cat

Marta De Egea Hinojosa

Regidora de govern
mdegea@massanetdelaselva.cat

Toni Imbernon Iradi

Regidor de govern
timbernon@massanetdelaselva.cat

 

 

PSC - CP

 
Francisco Javier Gómez Santos

Regidor de govern
fgomez@massanetdelaselva.cat

 

 

ACORD PER MAÇANET - AM

 
Josep Maria Ciurana i Planas

Regidor a l'oposicó
jmciurana@massanetdelaselva.cat

 

 

TOTS SOM POBLE - TSP

 
Frederic Wolf Montes

Regidor a l'oposició
fwolf@massanetdelaselva.cat

 

 

DEMÒCRATES INDEPENDENTS DE MAÇANET - DIM

 
Antoni Guinó i Bou

Regidor a l'oposició
aguino@massanetdelaselva.cat